Witamy

Nasza kuchnia powstała z myślą o potrzebach wyjątkowych gości. Wykreowaliśmy miejsce gdzie panuje azjatycka gościnność i niezwykła szczodrość. Obecne są tradycyjne smaki orientu. Czy wiecie, nasi mili goście, jak smakuje kaczka po pekińsku albo żeberka po chińsku w sosie szefa kuchni? To jest coś niesamowitego, symfonia smaku, którą trudno opisać.

Od samego początku powstawania kuchni orientalnej Czerwony Smok staraliśmy się zadbać o każdy detal nadający jej naturalny chiński wymiar. Naszą kuchnią zarządza chiński mistrz woka, jego wyczucie smaku, umiejętności i znajomość dań pozwolą Wam mili goście zasmakować potraw Dalekiego Wschodu. To właśnie dzięki niemu oraz przyprawom sprowadzanym na bieżąco z Chin potrawy są autentyczne.

Kuchnia orientalna to poniekąd teatralne przedstawienie, gdzie ogień wok i produkty tworzą sztukę, która kończy się każdego dnia, aby następnego zacząć wszystko od nowa, wykonywać te same czynności, lecz to już nie ta sama sztuka bo każdego dnia jest inna publiczność i inny spektakl.

Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze dlatego też staramy się, aby dania były pyszne, ceny przystępne, a atmosfera przyjazna i sprzyjająca spotkaniom towarzyskim, rodzinnym i biznesowym. Bo to właśnie goście nadają ton, tworzą atmosferę naszego lokalu i są dla nas najważniejsi.

Odwiedzin: 174192